201767873 посетителей / 120810 тем / 84 комментарии
UA
Саакашвили: Порошенко мне сказал: «Мы обменяем Крым на членство в ЕС и НАТО» (видео) * ЗАБУЛИ?!!! Саме ці слова зробили Порошека президентом в 14-му! Цікаво, цього разу він їх повторить?! (відео) * «Стриптизерки, кокаїн, борделі»: друг Кличка заявив про компромат на нього через аналізи Порошенка й Зеленського * В соратника Порошенко стреляли под Одессой: скандал обрастает подробностями * Зеленский обратился к украинцам с важным вопросом: стала известна судьба Верховной Рады * У Зеленського пропонують скоротити кількість депутатів * Україна скасує роумінг з п'ятьма країнами * Німецького медбрата засудили за вбивство 85 пацієнтів * Всю семью: стали известны новые подробности жуткого убийства в семье легенды российского хоккея * У Путина не планируют встречу с Зеленским на саммите G20 * Под Киевом накрыли базу крупного российского наркосиндиката «Химпром» (ФОТО) * Закарпатські митники вилучили китайського товару на 3 млн * Телефонна розмова Трампа і Зеленського: в Білому домі озвучили деталі *
Темы дня

Розробляють рейтинг регіонів щодо якості містобудівної документації

17:10 20 августа 2018 1163
Розробляють рейтинг регіонів щодо якості містобудівної документації

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Офісом ефективного регулювання (BRDO) працює над створенням рейтингу областей України щодо якості та доступності містобудівної документації, зокрема, генеральних планів населених пунктів, зонінгів, схем планування територій областей, районів та детальних планів територій.

Лев Парцхаладзе, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, повідомив наступне: «Відсутність публічного доступу до містобудівної документації – це гальма для залучення інвестицій у регіони та високі корупційні ризики. На жаль, зараз ситуація в областях плачевна, - інформують "Українські реалії" з посиланням на dom.ria.com.

Закликаю всі обласні адміністрації активізувати процес занесення даних на ресурс pMAP та показати, що саме ваша область є найбільш відкритою. Вже на початку вересня буде оприлюднений рейтинг відкритості регіонів, тому активізуйтесь».

Рейтинг розробляється в рамках спільного проекту «Відкрите просторове планування» за підтримки програми «MATRA», у результаті якого вже створений єдиний державний веб-ресурс pMAP для пошуку та зручного доступу до містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях.

За словами Парцхаладзе, відкритий доступ до містобудівної документації на місцях є вкрай важливим для здійснення прозорої та публічної діяльності у будівництві, залучення додаткових інвестицій в економіку регіонів та їх подальшого розвитку.


Новости по теме

Украина потеряет более трети рабочей силы – исследованиеУкраина потеряет более трети рабочей силы – исследование
К 2030 году Украина потеряет примерно 15% рабочей силы, а в 2050 году падение достигнет 30%.
24/07 11:37 628
Статистика. Скільки іноземців приїжджає на лікування в УкраїнуСтатистика. Скільки іноземців приїжджає на лікування в Україну
У 2018 році в Україну на лікування приїхало 65 тис. іноземців, кожен з яких витратив близько $2−2,5 тис.
08/07 11:15 990
Украина остается беднейшей страной Европы, хотя благосостояние населения вырослоУкраина остается беднейшей страной Европы, хотя благосостояние населения выросло
По итогам 2018 года внутренний национальный доход (ВНД) в пересчете на душу населения вырос на $400 до $2,66 тыс.
04/07 17:50 1086
Правовий режим права власності на землю має визначатися виключно законами УкраїниПравовий режим права власності на землю має визначатися виключно законами України
Конституційний Суд України ухвалив Рішення у справі за конституційним поданням 45 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними» від 7 червня 2017 року № 413 зі змінами (далі – Постанова № 413), визнавши її такою, що не відповідає Конституції України (є неконституційною).
27/06 10:38 1222
ТОП-10. Какими мобильными тарифами пользуются украинцыТОП-10. Какими мобильными тарифами пользуются украинцы
Какие тарифы мобильных операторов предпочитает большинство украинцев. Расскажем об их предпочтениях.
31/05 09:40 1912
Коаліція з однієї політичної сили: чи отримає «Слуга народу» абсолютну більшістьКоаліція з однієї політичної сили: чи отримає «Слуга народу» абсолютну більшість
Поки це лише плани «Слуги народу». Кожна партія мріє отримати більшість не лише відносну, але й абсолютну.
29/05 12:51 1879
Итоги президентства Порошенко: мы стали беднее или богаче? Итоги президентства Порошенко: мы стали беднее или богаче?
Как изменились доходы украинцев при президенте Петре Порошенко? Спойлер - почти вся тяжесть экономического спада от войны легла на плечи пенсионеров.
08/05 11:42 2354
Чому закон про президента нам не потрібенЧому закон про президента нам не потрібен
У теорії конституційного права є таке поняття як органічні закони. Тобто – це нормативні акти, необхідність прийняття яких чітко передбачена Конституцією певної держави. Наприклад, ст. 83 Основного Закону України передбачає, що порядок роботи ВРУ встановлюється Конституцією та Регламентом.
25/04 09:22 2609
5 лет Порошенко в цифрах и фактах: какую страну оставляет президент5 лет Порошенко в цифрах и фактах: какую страну оставляет президент
Через несколько недель Петр Порошенко официально покинет пост президента Украины и пять лет его правления станут историей.
24/04 12:10 3292
Кто он, Петр Порошенко?Кто он, Петр Порошенко?
Почему и этот Президент Украины может закончить, как Янукович.
16/04 09:31 3031
Популярное
Актуальные статьи и публикации
Новости партнеров
© 2019. Информационный портал «Украинские реалии». Копирование материалов с обратной ссылкой.
Новини Коростеня