132500347 посетителей / 70557 тем / 84 комментарии
UA
23 місця, заборонені для показу на Google Maps (фото) * В Николаеве суд впервые признал провокацию взятки со стороны правоохранителей * Як Київ зустрічає гостей «Євробачення». В центрі столиці різко впав курс долара * Взимку чайник довго закипає? «Нафтогаз» розказав, що робити * Наши полицейские - отражение Авакова, Луценко и Порошенко, - задержанный боец АТО * Пока в Киеве Евровидение 2017, в больницу Днепра за выходные привезли шестерых тяжелораненых, двое в коме * Кардиолог говорит, что вы 100% пьете воду не в то время! Вот когда надо! * Это ж как надо было красть у самих себя, чтобы спустя 25 лет побираться у МВФ! – Olena Ksantopulos * Канадські хокеїсти вийшли на гру у вишиванках: з'явились промовисті фото * «Как вам не стыдно, моя мама 30 лет работала на вредном производстве, чтобы купить мне Land Cruiser» – Кандидат в судьи ВСУ * «Росія 24» показала фото «розкішної вілли Яценюка», взявши їх з сайту дизайну інтер'єрів * Темное прошлое некоторых украинских министров *
Темы дня

МОК разрешил трансгендерам принимать участие в Олимпийских играх

16:04 25 января 2016 508

Теперь достаточно иметь достаточный уровень тестостерона

Международный олимпийский комитет разрешил спортсменам, сменивших свой пол, принимать участие в соревнованиях под своей эгидой. Об этом сообщает Mirror.

Рекомендации 2003 года гласили, что спортсмены должны были два года проходить гормональную терапию, чтобы получить право на участие в турнирах. Новое правило позволяет сменившим пол спортсменам обходиться без хирургического вмешательства.

Сейчас только мужчины, сменившие пол на женский, за год до турнира должны доказать, что их уровень тестостерона находится на допустимом уровне.

Добавим, что нововведение относится и спортсменам, которые будут принимать участия в Олимпийских играх в Рио-де-Жанейро 2016 года.

rbc.ua

Новости по теме

Україна виборола 16 медалей на ЧЄ з самбоУкраїна виборола 16 медалей на ЧЄ з самбо
У Мінську завершився чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок з самбо, де українці виграли 16 нагород: 2 золота, 6 срібних медалей і 8 бронзових, передає Федерація самбо України.
22/05 00:55 97
Українка Світоліна виграла тенісний турнір в ІталіїУкраїнка Світоліна виграла тенісний турнір в Італії
Українка Еліна Світоліна обіграла Симону Халеп з Румунії в фіналі тенісного турніру Internazionali BNL d'italia серії Premier 5, який завершився в Римі.
21/05 21:57 46
Українка завоювала золото на чемпіонаті Європи з самбо, перемігши росіянкуУкраїнка завоювала золото на чемпіонаті Європи з самбо, перемігши росіянку
Загалом збірна України виборола чотири медалі - одне золото, одне срібло і дві бронзи.
20/05 11:49 98
Українська гімнастка завоювала чотири золотих медалі на міжнародному КубкуУкраїнська гімнастка завоювала чотири золотих медалі на міжнародному Кубку
Наша співвітчизниця здобула в Торонто п'ять медалей - чотири золоті та одну срібну
15/05 20:20 90
Українка здобула перемогу на етапі Кубка світу з фехтуванняУкраїнка здобула перемогу на етапі Кубка світу з фехтування
Спортсменка повернулася після семимісячної перерви.
14/05 10:00 102
Болгарський боксер Пулєв готовий поступитися Кличку боєм проти Джошуа Болгарський боксер Пулєв готовий поступитися Кличку боєм проти Джошуа
Обов’язковий претендент на чемпіонський бій за версією IBF в суперважкій вазі болгарин Кубрат Пулєв (25-1, 13 КО) готовий дозволити проведення реваншу між Ентоні Джошуа (19-0, 19 КО) і Володимиром Кличко (64-5, 53 КО).
10/05 13:17 167
Українець завоював бронзу на етапі Кубку світу із сучасного п'ятиборстваУкраїнець завоював бронзу на етапі Кубку світу із сучасного п'ятиборства
Змагання відбувалися в угорському місті Кечкемете.
08/05 13:03 302
Коломойський перестав фінансувати ФК «Дніпро», – екс-гравецьКоломойський перестав фінансувати ФК «Дніпро», – екс-гравець
Мільярдер награвся у футбол і перестав фінансувати головну команду міста.
08/05 10:52 641
Українка стала чемпіонкою Європи з каратеУкраїнка стала чемпіонкою Європи з карате
Окрім того, золото виборола українська збірна з командного куміте серед жінок.
07/05 12:24 102
Офіційно: Апеляційний комітет ФІФА скасував дискваліфікацію Мессі Офіційно: Апеляційний комітет ФІФА скасував дискваліфікацію Мессі
Апеляційний комітет ФІФА задовольнив скаргу, подану Аргентинською футбольною асоціацією та скасував дискваліфікацію нападника Ліонеля Мессі.
06/05 12:25 152