162336958 посетителей / 90329 тем / 84 комментарии
UA
Доходи ректорів українських вузів: опублікований топ-6 мільйонерів * Премьер Украины заявил, что не боится отставки * Мера Броварів викрили у виписуванні собі премій, в суд направили 14 адмінпротоколів * В Україні різко зросла кількість мільйонерів * Отец девяти детей из Марокко случайно узнал, что с юности был бесплоден * Министр Рева объяснил, почему украинцы бедные * Нардепи Мельничук і Лінько побилися після телеефіру * Новый закон откроет беженцам двери в Украину * В Запорожье задержана на взятке телефонистка Нацгвардии * Адвокат Савченко зізнався, що зустрічався з Порошенком і не один раз * На Тернопільщині є місце, аналогів якому немає в Україні (фото) * Во Львове на взятке поймали двух патрульных полицейских * Темное прошлое некоторых украинских министров * Поліцейські відмовляються захищати українців: спливла величезна помилка реформи * «Життя починається знов»: чи збирається Вакарчук у президенти? *
Темы дня

G7 підтримала рекомендації «Венеціанки» скасувати е-декларації для антикорупціонерів

11:35 20 марта 2018 139
G7 підтримала рекомендації «Венеціанки» скасувати е-декларації для антикорупціонерів

Група країн "Великої сімки" заявила про невідповідність вимог е-декларування для антикорупційних активістів та міжнародних членів наглядових рад держкомпаній і закликала Україну скасувати їх відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії.

Відповідна заява розміщена у Twitter канадського головування в Групі послів "Великої сімки", - повідомляють  "Українські реалії" з посиланням на eurointegration.com.ua.

"Вимоги щодо е-декларування для антикорупційних активістів та міжнародних членів наглядових рад державних компаній не відповідають міжнародним зобов’язанням України та кращим практикам, негативно впливають на міжнародну допомогу та перешкоджають боротьбі з корупцією", - наголошується у повідомленні.

 
G7AmbReformUA@G7AmbReformUA
 

(1/2) E-declaration requirements for anti-corruption activists and international SOE supervisory board members are not consistent with Ukraine’s international obligations and best practices, negatively affect international assistance and obstruct the fight against corruption.

 •  
  2
 •  
  Переглянути інші твіти G7AmbReformUA
Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційність
 

"Група країн "Великої сімки" рішуче підтримує рекомендації Венеціанської комісії щодо скасування цих вимог та очікує на законодавче врегулювання, що дозволить виконати ці рекомендації або відкласти застосування закону до 1 квітня", - ідеться у повідомленні.

 
G7AmbReformUA@G7AmbReformUA
 

(2/2) G7 firmly stands behind the recommendations of the Venice Commission to cancel the requirements and looks forward to a legislative solution that implements these recommendations or postpones application of the law by April 1.

 •  
  3
 •  
  Переглянути інші твіти G7AmbReformUA
Відомості про Рекламу у Твіттері та конфіденційність
 

Нагадаємо, в березні 2017 року парламент прирівняв антикорупційних активістів до представників влади і зобов’язав їх подавати "декларації осіб, уповноважених на здійснення повноважень держави".

Єврокомісія закликала негайно скасувати е-декларування, проти цього висловилися США, Рада Європи, низка країн-партнерів.

Порошенко неодноразово обіцяв партнерам, що він подасть проект щодо скасування цієї норми. Звучали навіть строки – після зустрічі президента з комісаром Йоганнесом Ганом останній заявив, що зміни мають бути схвалені вже до липня 2017 року.

У липні Порошенко справді зареєстрував два законопроекти, що скасовують е-декларування для активістів, але натомість – додають у законодавство вимоги про додаткове звітування громадських організацій (проект 6674) та про санкції для тих, хто порушив ці вимоги або припустився помилки (проект 6675). Саме ці два документи були спрямовані на експертизу за запитом моніторингового комітету ПАРЄ.

Минулого тижня Венеціанська комісія розкритикувала законопроекти, які містять вимоги фінансової звітності і розкриття інформації для антикорупційних активістів.


Новости по теме

У Вірменії міністр спорту подав у відставку і приєднався до протестів У Вірменії міністр спорту подав у відставку і приєднався до протестів
Виконуючий міністра спорту Вірменії Грачья Ростомян подав у відставку і вирішив приєднатися до протестів.
25/04 13:06 25
В Австралии обнаружили неизвестный затонувший корабль (видео)В Австралии обнаружили неизвестный затонувший корабль (видео)
Ученые Австралийского института морских наук во время сканирования дна у побережья Западной Австралии обнаружили обломки неизвестного корабля.
25/04 12:27 48
Пьяный водитель протаранил детский сад, пострадали детиПьяный водитель протаранил детский сад, пострадали дети
По меньшей мере восемь детей пострадали в Бразилии по вине пьяного водителя, который протаранил на автомобиле здание детского сада.
25/04 10:17 62
Историк рассказал, почему армянский кризис может ударить по УкраинеИсторик рассказал, почему армянский кризис может ударить по Украине
Всем тем, кто воодушевлен происходящим в Армении важно ответить на один простой вопрос – какой главный вызов стоит сейчас перед Арменией? Ответ – перегрызться за власть уже сейчас.
25/04 10:01 73
Євразійський економічний союз і КНР підпишуть домовленістьЄвразійський економічний союз і КНР підпишуть домовленість
Угода носитиме більше політичний, ніж економічний характер.
24/04 22:45 52
Появилась информация о личности водителя, задавившего людей в ТоронтоПоявилась информация о личности водителя, задавившего людей в Торонто
Мужчина был уволен из армии Канады осенью 2017 года.
24/04 22:11 81
Іран погрожує вийти із угоди про нерозповсюдження ядерної зброїІран погрожує вийти із угоди про нерозповсюдження ядерної зброї
Тегеран приєднався до домовленості в 1970 році як неядерна країна.
24/04 21:59 60
Фейгін заявив про втрату статусу адвокатаФейгін заявив про втрату статусу адвоката
Причину, яка стала стала підставою позбавити його статусу адвоката, Фейгін не уточнив.
24/04 21:58 58
США закликали РФ вивести озброєння і війська з ДонбасуСША закликали РФ вивести озброєння і війська з Донбасу
У Штатах також вимагають забезпечити спостерігачам безпечний, повний і безперешкодний доступ по всій зоні конфлікту.
24/04 19:44 60
Популярное
Актуальные статьи и публикации
Новости партнеров
© 2018. Информационный портал «Украинские реалии». Копирование материалов с обратной ссылкой.
Студия разработчик MSGROUP
Яндекс.Метрика