132755055 посетителей / 70727 тем / 84 комментарии
UA
Взимку чайник довго закипає? «Нафтогаз» розказав, що робити * Наши полицейские - отражение Авакова, Луценко и Порошенко, - задержанный боец АТО * Пока в Киеве Евровидение 2017, в больницу Днепра за выходные привезли шестерых тяжелораненых, двое в коме * Кардиолог говорит, что вы 100% пьете воду не в то время! Вот когда надо! * Это ж как надо было красть у самих себя, чтобы спустя 25 лет побираться у МВФ! – Olena Ksantopulos * Канадські хокеїсти вийшли на гру у вишиванках: з'явились промовисті фото * «Как вам не стыдно, моя мама 30 лет работала на вредном производстве, чтобы купить мне Land Cruiser» – Кандидат в судьи ВСУ * «Росія 24» показала фото «розкішної вілли Яценюка», взявши їх з сайту дизайну інтер'єрів * Темное прошлое некоторых украинских министров *
Темы дня

Як мудро прожити життя: 15 порад від Григорія Сковороди

14:27 23 января 2016 15021
Як мудро прожити життя: 15 порад від Григорія Сковороди

В соцмережах дуже модно постити повчальні фрази від відомих людей, або просто давно відомі банальності.

Насправді дуже важливо перед тим, як вподобати якусь цитату, звернути увагу, що за особистість її сказала, оскільки завжди важливий контекст.

Афоризми Анджеліни Джолі та Фаїни Раневської звичайно мають свій шарм , та пропонуємо вам звернутись до української мудрості, яка має бути близькою та важливою.

M-Ukraine.com відібрав цитати найвідомішого укаїнського мудреця і філософа Григорія Савича Сковороди, які актуальні завжди і можуть бути корисними нашим читачам кожен день.

 1. Якщо любиш прибуток, шукай його пристойним шляхом. Тисяча на те перед тобою благословенних ремесел.
 2. У істини проста мова.
 3. Найголовніша з усіх згубних пристрастей є заздрість – мати інших пристрастей та беззаконь.
 4. Уникай людей, які, бачачи твої вади і недоліки, виправдовують їх або навіть схвалюють. Такі люди або підлабузники, або боягузи, або просто дурні. Від них не чекай допомоги ні в якій біді чи нещасті.
 5. Краще в одного розумного і добродушного бути в любові і повазі, ніж у тисячі дурнів.
 6. Ми повинні бути вдячні Богові, що він створив світ так, що все просте – правда, а все хибне – неправда.
 7. Ні про що не турбуватися – значить, не жити, а бути мертвим, адже турбота – рух душі, а життя – це рух.
 8. Не все те отрута, що неприємне на смак.
 9. О, якби ми в ганебних справах були такі ж соромливі і боязкі, як часто ми буваємо боязкі і хибно соромливі у порядних вчинках!
 10. Похибки друзів ми повинні вміти виправляти або зносити, коли вони несерйозні.
 11. Для шляхетної людини ніщо не є таким важким, як пишний бенкет, особливо коли перші місця на ньому займають дурні.
 12. Що полюбив, в те й перетворився.
 13. Хіба може говорити про біле той, кому невідомо, що таке чорне?
 14. Ніхто не може вбити в собі зло, поки спершу не зрозуміє, що таке зло, а що добро. А не пізнавши цього усередині себе, як можна пізнати і вигнати його в інших.
 15. Нам недобре від того, що ми знаємо багато зайвого, а не знаємо найпотрібнішого: самих себе. Не знаємо того, хто живе в нас. Якби ми знали і пам’ятали те, що живе в кожному з нас, то життя наше було б зовсім інше.

vsviti.com.ua


Новости по теме

15 околдовывающих скульптур, которые находятся в самом таинственном месте планеты15 околдовывающих скульптур, которые находятся в самом таинственном месте планеты
Ги де Мопассан, Марк Твен, Фридрих Ницще — этих знаменитых людей объединяет благоговейный трепет к одному из самых красивых кладбищ мира — монументальному Стальено в Генуе (Италия).
29/05 23:41 33
Самый-самый Знак ЗодиакаСамый-самый Знак Зодиака
Если вы любите гороскопы, то знаете, что у каждого знака Зодиака есть свои сильные и слабые стороны.
29/05 23:33 100
5 фраз, які потрібно говорити собі у важкі моменти життя5 фраз, які потрібно говорити собі у важкі моменти життя
Труднощі в житті наздоганяють нас раптово, без попередження, і практично збивають з ніг. Вони мають безліч форм, й іноді навіть підтримка близьких або мудрі книги не допомагають подолати негаразди.
29/05 22:45 68
Маск показал образец беспилотного электробуса для подземных тоннелейМаск показал образец беспилотного электробуса для подземных тоннелей
Илон Маск презентовал беспилотный электрический автобус, предназначенный для передвижения по подземным тоннелям со скоростью до 200 км/час.
29/05 22:17 31
SpaceX запустила в космос супутник для забезпечення Wi-Fi пасажирів літаків (відео)SpaceX запустила в космос супутник для забезпечення Wi-Fi пасажирів літаків (відео)
Приватна космічна компанія SpaceX під керівництвом Ілона Маска запустила на земну орбіту ракету-носій Falcon 9 із супутником Inmarsat-5 F4, який повинен забезпечити пасажирів літаків мережею Wi-Fi.
29/05 21:55 50
Поради французьких лікарів: Як перемогти хронічну втомуПоради французьких лікарів: Як перемогти хронічну втому
Наше здоров'я в наших руках.
29/05 10:01 308
Toyota выпустит летающий автомобиль к 2019 году Toyota выпустит летающий автомобиль к 2019 году
Публичная премьера машины может состояться уже в 2020 г. на Олимпиаде в Токио.
28/05 23:57 125
20 изобретений АРМЯН, которые сделали мир намного лучше20 изобретений АРМЯН, которые сделали мир намного лучше
В разные исторические этапы практически на всех континентах земли армяне всегда удивляли мир своими изобретениями, которые во многом облегчили нам жизнь.
28/05 16:54 121
В Австралії створили сонячні батареї в 30 разів дешевші за TeslaВ Австралії створили сонячні батареї в 30 разів дешевші за Tesla
Сонячні панелі з плівки, які можна надрукувати і переробити, створили в Австралії. Їх виготовляють шляхом друку електронного чорнила на прозорих пластикових листах.
28/05 14:29 226
Популярное
Актуальные статьи и публикации
Новости партнеров
© 2017. Информационный портал «Украинские реалии». Копирование материалов с обратной ссылкой.
Студия разработчик MSGROUP
Яндекс.Метрика