132670075 відвідувачів / 70669 тем / 84 коментарі
RU
23 місця, заборонені для показу на Google Maps (фото) * В Николаеве суд впервые признал провокацию взятки со стороны правоохранителей * Як Київ зустрічає гостей «Євробачення». В центрі столиці різко впав курс долара * Взимку чайник довго закипає? «Нафтогаз» розказав, що робити * Наши полицейские - отражение Авакова, Луценко и Порошенко, - задержанный боец АТО * Пока в Киеве Евровидение 2017, в больницу Днепра за выходные привезли шестерых тяжелораненых, двое в коме * Кардиолог говорит, что вы 100% пьете воду не в то время! Вот когда надо! * Это ж как надо было красть у самих себя, чтобы спустя 25 лет побираться у МВФ! – Olena Ksantopulos * Канадські хокеїсти вийшли на гру у вишиванках: з * «Как вам не стыдно, моя мама 30 лет работала на вредном производстве, чтобы купить мне Land Cruiser» – Кандидат в судьи ВСУ * «Росія 24» показала фото «розкішної вілли Яценюка», взявши їх з сайту дизайну інтер'єрів * Темное прошлое некоторых украинских министров *
Теми дня

Коломойський перестав фінансувати ФК «Дніпро», – екс-гравець

10:52 08 травня 2017 653

Мільярдер награвся у футбол і перестав фінансувати головну команду міста.

Скандальний мільярдер і власник ФК "Дніпро" Ігор Коломойський перестав виділяти гроші на футбольний клуб. Про це в ефірі телеканалу "Футбол" повідомив екс-гравець клубу Руслан Костишин, - повідомляють "Українські реалії" з посиланням на ua1.com.

За словами Костишина, власник клубу ні з ким не виходить на зв'язок, а клуб виживає коштом грошей, отриманих від власних трансферів.

Екс-гравець зазначив, що головний тренер "Дніпра" Дмитро Михайленко не розуміє, чого чекати надалі.

Костишин додав, що команда все ж буде існувати, але не відомо, в якому форматі та лізі.

Новини по темі

Кличко зізнався, що почувається винним через свою пораду брату під час бою з ДжошуаКличко зізнався, що почувається винним через свою пораду брату під час бою з Джошуа
Віталій Кличко каже, що не думав, що Джошуа зможе бути в хорошій формі і в найостанніших раундах.
28/05 17:52 49
Україна виборола 16 медалей на ЧЄ з самбоУкраїна виборола 16 медалей на ЧЄ з самбо
У Мінську завершився чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок з самбо, де українці виграли 16 нагород: 2 золота, 6 срібних медалей і 8 бронзових, передає Федерація самбо України.
22/05 00:55 115
Українка Світоліна виграла тенісний турнір в ІталіїУкраїнка Світоліна виграла тенісний турнір в Італії
Українка Еліна Світоліна обіграла Симону Халеп з Румунії в фіналі тенісного турніру Internazionali BNL d'italia серії Premier 5, який завершився в Римі.
21/05 21:57 68
Українка завоювала золото на чемпіонаті Європи з самбо, перемігши росіянкуУкраїнка завоювала золото на чемпіонаті Європи з самбо, перемігши росіянку
Загалом збірна України виборола чотири медалі - одне золото, одне срібло і дві бронзи.
20/05 11:49 110
Українська гімнастка завоювала чотири золотих медалі на міжнародному КубкуУкраїнська гімнастка завоювала чотири золотих медалі на міжнародному Кубку
Наша співвітчизниця здобула в Торонто п'ять медалей - чотири золоті та одну срібну.
15/05 20:20 103
Українка здобула перемогу на етапі Кубка світу з фехтуванняУкраїнка здобула перемогу на етапі Кубка світу з фехтування
Спортсменка повернулася після семимісячної перерви.
14/05 10:00 114
Болгарський боксер Пулєв готовий поступитися Кличку боєм проти Джошуа Болгарський боксер Пулєв готовий поступитися Кличку боєм проти Джошуа
Обов’язковий претендент на чемпіонський бій за версією IBF в суперважкій вазі болгарин Кубрат Пулєв (25-1, 13 КО) готовий дозволити проведення реваншу між Ентоні Джошуа (19-0, 19 КО) і Володимиром Кличко (64-5, 53 КО).
10/05 13:17 179
Українець завоював бронзу на етапі Кубку світу із сучасного п'ятиборстваУкраїнець завоював бронзу на етапі Кубку світу із сучасного п'ятиборства
Змагання відбувалися в угорському місті Кечкемете.
08/05 13:03 347
Коломойський перестав фінансувати ФК «Дніпро», – екс-гравецьКоломойський перестав фінансувати ФК «Дніпро», – екс-гравець
08/05 10:52 653
Українка стала чемпіонкою Європи з каратеУкраїнка стала чемпіонкою Європи з карате
Окрім того, золото виборола українська збірна з командного куміте серед жінок.
07/05 12:24 112