В полиции назвали три версии расстрела харьковского коммерсанта Аксерольда * "Патріотку" Джамалу засікли в компанії еталонного ватника * Очень дешёвые электромобили: Из чего придется выбирать украинцам (видео) * Хакеры «слили» обнаженные снимки Хлои Морец (ФОТО) * Буде вихідний? Долю 8 березня вирішено * Заступника військового комісара затримали на хабарі * НАПК прислало Кличко список вопросов об отдыхе и связях с главой корпорации «Укрбуд» * Цыганское предсказание для женщин на 2018 год * Стали известны новые подробности из жизни Гитлера * Ніколи не піднімайте це! Українцям загрожує смертельна небезпека * «Укрзализныця» полностью обновит вагоны на направлении Киев-Мариуполь (фото) * Гройсман: «Нужно менять сознание украинцев в гендерных вопросах» * Суд зобов’язав Луценка порушити справу по факту незаконного викрадення громадян Грузії — Дерев’янко (ВІДЕО, ДОКУМЕНТ) * Темное прошлое некоторых украинских министров * Поліцейські відмовляються захищати українців: спливла величезна помилка реформи * «Життя починається знов»: чи збирається Вакарчук у президенти? *
Теми дня

Зоря на Арені Львів перемогла Герту

22:10 19 жовтня 2017 289

Зоря перемогла Герту у 3 турі групового етапу Ліги Європи 2017/18 з рахунком 2:1.

Перемогу Зорі принесли голи Сіласа та Сватка, а єдиний м'яч за Герту провів Зельке, - повідомляють "Українські реалії" з посиланням на vgolos.com.ua

Німці розпочали активніше та могли відкривати рахунок вже на 7-й хвилині матчу. Юрі втратив м'яч поблизу власного штрафного майданчика, після чого Вайзера одразу вивели на побачення з Луніним, а той врятував свою команду блискучим сейвом опорною ногою. Зоря тривалий час не могла відсунути гру від власних воріт та лише на 19-й хвилині відповіла напівмоментом, коли з ударом Караваєва у ближній кут впорався Ярстейн.

Герта продовжувала атакувати і на 30-й хвилині лише вдала гра Гречишкіна на випередження не дозволила відзначитись Зельке після передачі Платтенхардта з лівого флангу. Невдовзі, Герта вдруге в першому таймі пробачила Зорю, коли Есвайн, отримавши класний пас від Зельке, без опіки пробивав у дальній кут, але зовсім трішки промахнувся.

Зоря активізувалась під кінець першого тайму та змогла відкрити рахунок. Спочатку Юрі у боротьбі з Лустенбергером дивом не поцілив під дальню стійку метрів з шести, а вже за декілька хвилин, на 42-й, Сілас потужним ударом зі штрафного вивів луганців вперед. Відзначимо, що у цьому епізоді бразильському форварду Зорі допоміг рикошет від Зельке. За мінімальної команди луганців команди і вирушили на перерву.

Герта зуміла зрівняти рахунок вже на 56-й хвилині другого тайму. Платтенхардт виконав кутовий удар, а Зельке, випередивши Гречишкіна на другому поверсі, головою вколотив м'яч під поперечку. Підопічні Вернидуба не довго перебували у нокдауні та могли знову вийти вперед вже через п'ять хвилин, але Караваєв не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером Герти Ярстейном.

На 70-й хвилині близьким до взяття воріт Герти був Андрієвський, який класно виконав штрафний удар, але Ярстейн перевів сферу на кутовий. Після цього команди обмінялися двома супермоментами. Спочатку Ібішевіч, який вийшов на заміну, не зумів переграти Луніна ударом в ближній кут, а згодом Опанасенко програв очну дуель Ярстейну. Втім Зоря продовжувала атакувати і таки провела другий м'яч, та ще й зробила це дуже красиво. Сваток елегантним ударом п'ятою замкнув передачу від Караваєва з правого флангу.

У підсумку Зоря здобула важку, але заслужену перемогу та закріпилась на другій позиції у групі J. Луганці набрали 6 очок і лише одним балом поступаються лідеру групи Естерсунду (7 очок).

Новини по темі

Скендербеу – Динамо: де дивитись онлайн матч Ліги ЄвропиСкендербеу – Динамо: де дивитись онлайн матч Ліги Європи
Матч "Скендербеу" – "Динамо" відбудеться 23 листопада у Албанії.
22/11 13:11 105
Ярмоленко стал одним из лучших футболистов чемпионата ГерманииЯрмоленко стал одним из лучших футболистов чемпионата Германии
Сотрудники авторитетного издания Kicker включили украинского футболиста Андрея Ярмоленко в десятку лучших по итогам двенадцатого турнира чемпионата Германии.
21/11 13:06 122
Суркис «сливает» «Динамо» - блоггерСуркис «сливает» «Динамо» - блоггер
Недавно в сети появилась аудиозапись разговора Игоря Коломойского и Игоря Суркиса, который, согласно подписи к записи, состоялся в разгар событий на Майдане.
17/11 10:34 447
Бывший футболист «Динамо Киев» оскандалился в БельгииБывший футболист «Динамо Киев» оскандалился в Бельгии
Экс-нападающий киевского "Динамо" Лукаш Теодорчик был отстранен от тренировок в бельгийском "Андерлехте".
16/11 14:53 302
Ярмоленко, у матчі Динамо - Борусія - зіграє за обидві командиЯрмоленко, у матчі Динамо - Борусія - зіграє за обидві команди
Динамо зіграє проти Борусії Дортмунд товариський матч.
15/11 22:56 272
 Тренер Тайсона Фьюри рассказал о возвращении боксера на ринг Тренер Тайсона Фьюри рассказал о возвращении боксера на ринг
Тренер Тайсона Фьюри рассказал о возможном возращении боксера, а также назвал примерную дату его появления на ринге.
13/11 18:53 318
Збірна України здолала у Львові словаків (ФОТО)Збірна України здолала у Львові словаків (ФОТО)
Збірна України здобула перемогу у товариському поєдинку із командою Словаччини.
10/11 22:38 429
Великий испанский футболист принял решение завершить карьеруВеликий испанский футболист принял решение завершить карьеру
37-летний ветеран Хави Эрнандес, прославившийся на весь мир во время выступлений в составе "Барселоны" и сборной Испании, заявил о намерении завершить карьеру игрока.
10/11 18:48 416
Словаки, руки вверх: 5 фишек последней игры сборной Украины в годуСловаки, руки вверх: 5 фишек последней игры сборной Украины в году
Сегодня на "Арене-Львов" сборная Украины сыграет последний матч в 2017 году - товарняк с таким же неудачником отбора на ЧМ-2018, как она сама, Словакией.
10/11 10:21 398