Річка Сена у Парижі затопила вулиці міста * У мережі показали фото злодійок, що «працюють» на вулицях Києва * Нацполіція почала масові облави на авто на єврономерах * На Волыни разгорается скандал из-за драки школьника с учителем * Ці рослини – кисневі бомби! 6 рослин, які корисно мати у власному домі * "Лежав обличчям вниз із зв'язаними руками" - в квартирі знайшли тіло чоловіка * Главное за ночь: Горе в семье главы государства и крупнейшее фиаско в истории Facebook * Аэропорт Одесса на 18% увеличил пассажиропоток в 2017 году * Не ДТП: свідок смерті Скрябіна приголомшив зізнанням * Wizz Air буде літати до Варшави щоденно * Срамота третього тисячоліття: Ірина Луценко розлютила мережу новою витівкою * На Керченском мосту начали строить железную дорогу * Кабмин утвердил проект реконструкции ж/д участка возле Николаева * У МЗС розповіли, з якими країнами можливе запровадження безвізу у 2018 році * «У меня день рождения»: Чудом выживший пассажир АН-148 * Їх вважали майже безсмертними: правда і міфи про козаків-характерників * Срочно! Порошенко получил черную метку из США * Золотая молодежь Украины: даже Пэрис Хилтон была поражена богатством детей украинских барыг! * Какие водительские привычки «убивают» автомобиль раньше времени * Терміново: Путін відпрацював ракетний удар по Україні * Темное прошлое некоторых украинских министров * Поліцейські відмовляються захищати українців: спливла величезна помилка реформи * «Життя починається знов»: чи збирається Вакарчук у президенти? *
Теми дня

Зоря на Арені Львів перемогла Герту

22:10 19 жовтня 2017 410

Зоря перемогла Герту у 3 турі групового етапу Ліги Європи 2017/18 з рахунком 2:1.

Перемогу Зорі принесли голи Сіласа та Сватка, а єдиний м'яч за Герту провів Зельке, - повідомляють "Українські реалії" з посиланням на vgolos.com.ua

Німці розпочали активніше та могли відкривати рахунок вже на 7-й хвилині матчу. Юрі втратив м'яч поблизу власного штрафного майданчика, після чого Вайзера одразу вивели на побачення з Луніним, а той врятував свою команду блискучим сейвом опорною ногою. Зоря тривалий час не могла відсунути гру від власних воріт та лише на 19-й хвилині відповіла напівмоментом, коли з ударом Караваєва у ближній кут впорався Ярстейн.

Герта продовжувала атакувати і на 30-й хвилині лише вдала гра Гречишкіна на випередження не дозволила відзначитись Зельке після передачі Платтенхардта з лівого флангу. Невдовзі, Герта вдруге в першому таймі пробачила Зорю, коли Есвайн, отримавши класний пас від Зельке, без опіки пробивав у дальній кут, але зовсім трішки промахнувся.

Зоря активізувалась під кінець першого тайму та змогла відкрити рахунок. Спочатку Юрі у боротьбі з Лустенбергером дивом не поцілив під дальню стійку метрів з шести, а вже за декілька хвилин, на 42-й, Сілас потужним ударом зі штрафного вивів луганців вперед. Відзначимо, що у цьому епізоді бразильському форварду Зорі допоміг рикошет від Зельке. За мінімальної команди луганців команди і вирушили на перерву.

Герта зуміла зрівняти рахунок вже на 56-й хвилині другого тайму. Платтенхардт виконав кутовий удар, а Зельке, випередивши Гречишкіна на другому поверсі, головою вколотив м'яч під поперечку. Підопічні Вернидуба не довго перебували у нокдауні та могли знову вийти вперед вже через п'ять хвилин, але Караваєв не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером Герти Ярстейном.

На 70-й хвилині близьким до взяття воріт Герти був Андрієвський, який класно виконав штрафний удар, але Ярстейн перевів сферу на кутовий. Після цього команди обмінялися двома супермоментами. Спочатку Ібішевіч, який вийшов на заміну, не зумів переграти Луніна ударом в ближній кут, а згодом Опанасенко програв очну дуель Ярстейну. Втім Зоря продовжувала атакувати і таки провела другий м'яч, та ще й зробила це дуже красиво. Сваток елегантним ударом п'ятою замкнув передачу від Караваєва з правого флангу.

У підсумку Зоря здобула важку, але заслужену перемогу та закріпилась на другій позиції у групі J. Луганці набрали 6 очок і лише одним балом поступаються лідеру групи Естерсунду (7 очок).

Новини по темі

Все украинские результаты Олимпиады-2018Все украинские результаты Олимпиады-2018
Зимняя Олимпиада-2018 в южнокорейском Пхенчхане продлится с 9 по 25 февраля.
16/02 10:26 167
Усик став найкращим боксером місяця за версією WBCУсик став найкращим боксером місяця за версією WBC
Олександр Усик минулого місяця завоював титул чемпіона за версією WBC.
14/02 12:39 142
Тріумф України: 17-річна спортсменка здобула золотоТріумф України: 17-річна спортсменка здобула золото
Українська спортсменка привезла золоту медаль з чемпіонату Європи.
12/02 12:46 314
«Манчестер Сіті» купить бразильця з «Шахтаря» за рекордну для України суму«Манчестер Сіті» купить бразильця з «Шахтаря» за рекордну для України суму
"Манчестер Сіті" узгодив трансфер бразильського півзахисника "Шахтаря" Фреда за рекордну для України суму.
12/02 10:13 232
Ломаченко свій наступний поєдинок проведе проти чемпіона світу ЛінаресаЛомаченко свій наступний поєдинок проведе проти чемпіона світу Лінареса
Для уродженця Білгород-Дністровська це буде третя вагова категорія.
11/02 11:17 239
У Пхьончхані відкривають зимові Олімпійські ігриУ Пхьончхані відкривають зимові Олімпійські ігри
У Південній Кореї почалася урочиста церемонія відкриття XXIII зимових Олімпійських ігор.
09/02 15:13 304
Названо дату і місце проведення товариського матчу Україна - ЯпоніяНазвано дату і місце проведення товариського матчу Україна - Японія
Збірна України проведе товариський матч проти учасника ЧС-2018 збірної Японії в рамках Kirin Challenge Cup 2018.
09/02 11:39 263
Михайличенко: Россия незаслуженно получила чемпионат мира по футболуМихайличенко: Россия незаслуженно получила чемпионат мира по футболу
Знаменитый украинский футболист и тренер Алексей Михайличенко выразил сожаление, что сборная Украины не сможет поехать на чемпионат мира по футболу, который пройдет в этом году в России.
06/02 11:22 375
Команда Шевченка проведе домашній поєдинок без глядачівКоманда Шевченка проведе домашній поєдинок без глядачів
Збірну України покарали одним домашнім матчем без глядачів. Відповідне рішення прийняв дисциплінарний комітет УЄФА.
02/02 18:13 457
Через фінал Супербоула 14 млн американців не вийдуть на роботуЧерез фінал Супербоула 14 млн американців не вийдуть на роботу
Останнє опитування в США показало, що майже 14 млн американців збираються прикинутися хворими, щоб не приходити на роботу після фінальної гри Супербоула.
02/02 16:26 456