Головне

«Атака «Шахедів» із півдня триває». Повітряну тривогу розширили ще на дві області

«Атака «Шахедів» із півдня триває». Повітряну тривогу розширили ще на дві області

Повітряні сили Збройних сил України повідомили, що атака російських дронів триває, повітряну тривогу розширили ще на дві області: Київську і Черкаську.

«Атака «Шахедів» з півдня триває! Чергова група ударних дронів на Миколаївщині, рухається на північний захід. Загроза застосування ударних БпЛА для областей, де оголошена повітряна тривога, залишається», – йдеться в повідомленні Повітряних сил, оприлюдненому ввечері 17 листопада у телеграмі.

Раніше в Повітряних силах ЗСУ повідомляли про рух дронів на Дніпропетровщині, у Харківській, Полтавській, Запорізькій областях, Херсонщині, Миколаївщині, Кіровоградщині.

Станом на 22:50 повітряна тривога оголошена в Київській (крім Києва), Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Миколаївській, Херсонській областях.

Російські військові регулярно обстрілюють українські міста і села, розташовані в межах досяжності їхньої артилерії, ракетних систем залпового вогню, ракет і дронів. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Читайте також: Багато дронів і трохи ракет: якою може бути зима атак Росії на Україну і наскільки готова ППО