Події

Через обвал мосту в США загинули шестеро людей

Через обвал мосту в США загинули шестеро людей

Усі шестеро людей були членами будівельної бригади, яка ремонтувала вибоїни на мосту, коли сталася катастрофа.

«Ми переходимо від пошуково-рятувальної частини до операції з відновлення», – сказав Роланд Батлер, секретар поліції штату Меріленд.

Згідно з розшифрованими переговорами, на які посилається Associated Press, поліцейські отримали сигнал, що на шляху до мосту вантажне судно, незадовго до аварії, втратило керування. Вони встигли зупинити рух на мосту. Один із поліцейських збирався виїхати за робітниками, але міст обвалився за лічені секунди.

Також повідомляється, що робітників попередили за їхньою лінією зв’язку, але на евакуацію у них було не більше 30 секунд. Відомо, що двоє робітників були громадянами Гватемали, про зниклих під час обвалу мосту повідомили також у МЗС Гондурасу та Мексики.

Після обвалу мосту у воді опинилися ще двоє робітників (їх врятували) та кілька автомобілів.

Президент США Джо Байден, коментуючи інцидент, заявив, що наразі все вказує на те, що подія є нещасним випадком. Персонал судна, яке врізалося в міст, встигло повідомити Департамент транспорту Меріленда про втрату контролю над кораблем.

Президент США вказав на те, що порт у Балтиморі є одним із найбільших логістичних хабів у країні, через нього щороку проходить 850 тисяч суден.

«За моїм наміром, федеральний уряд повністю оплатить відновлення моста, і я очікую, що Конгрес підтримає мою ініціативу», – додав він.

Раніше 26 березня у Балтиморі (штат Меріленд, США) обвалився чотирисмуговий автомобільний міст через річку Патапско після того, як у його опору врізалося вантажне судно.

Контейнеровоз Dali під прапором Сінгапуру, який врізався в опору моста, спалахнув і затонув.