Події

Через російські обстріли Херсона загинула людина, кількість постраждалих зросла – ОВА

Через російські обстріли Херсона загинула людина, кількість постраждалих зросла – ОВА

Через російські обстріли Херсона загинула людина, кількість постраждалих зросла до восьми, повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

Раніше повідомлялось про п’ятьох постраждалих.

«На жаль, російська армія вбила 54-річну жінку. Мої співчуття рідним та близьким…Усі поранені – під наглядом херсонських лікарів, їм надають необхідну медичну допомогу», – написав він у телеграмі.

За його словами, у центрі міста під російський удар потрапили комунальники – 63-річна працівниця отримала вибухову травму та уламкове поранення ноги, у її колеги, 53-річної жінки, діагностували контузію, вибухову та черепно-мозкову травми, у Корабельному районі міста на подвірʼях власних осель постраждали двоє чоловіків.

Також нині у лікарні перебуває 54-річний чоловік з контузією, вибуховою та черепно-мозковою травмами.

У 80-річного потерпілого – контузія, уламкові поранення грудної клітини, руки, ноги, вибухова та черепно-мозкова травми. У херсонця, 65 років, діагностували контузію, вибуховою та черепно-мозкові травми.

Ще двоє потерпілих – 52-річний чоловік та 56-річна жінка – самостійно звернулися до лікарні з вибуховими травмами.

Вибухи у Херсоні, за даними місцевої влади, почали лунати близько 10:30.

Минулої доби через російські атаки на Херсонщині поранені дев’ятеро людей.

Російські війська щодня обстрілюють деокуповану частину Херсонщини, зокрема обласний центр. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.