Головне

До 115 зросла кількість загиблих у теракті під Москвою – Слідчий комітет РФ

До 115 зросла кількість загиблих у теракті під Москвою – Слідчий комітет РФ

Кількість загиблих у теракті під Москвою зросла до 115, повідомив Слідчий комітет РФ 23 березня.

«На місці теракту в концертному залі «Крокус Сіті Хол» під час розбирання завалів екстреними службами виявлено ще тіла загиблих. Пошукові роботи тривають», – ідеться в повідомленні.

Раніше 23 березня ФСБ заявила, нібито особи, які брали участь у теракті, «планували перейти російсько-український кордон» та «мали контакти на українській стороні».

Раніше Слідчий комітет РФ повідомив, що «спецслужбами та правоохоронними органами у Брянській області, неподалік кордону з Україною затримано четверо підозрюваних з-поміж осіб, які вчинили теракт у концертній залі «Крокус Сіті Хол».

Загалом у звʼязку з терактом, як розповів російському лідерові Володимиру Путіну директор ФСБ Олександр Бортніков, затримали 11 осіб.

Увечері 22 березня кілька осіб у камуфляжній формі в концертному залі стали стріляти з автоматів та підпалили будівлю.

Слідчий комітет (СК) Росії порушив кримінальне провадження за статтею про теракт. Учора російські ЗМІ повідомляли, що після теракту нападникам вдалося втекти на автомобілі.

Президент Росії Володимир Путін досі не прокоментував теракт. Російські новинні агенції писали, що йому доповідають про ситуацію, а віцепрем’єр Росії Тетяна Голікова сказала, що у відповідь на звіт про постраждалих Путін «побажав усім одужання та передав подяку лікарям».

Видання «Агентство» зазначає, що атака на «Крокус Сіті Хол» – найбільший у Росії теракт від часу нападу на школу в Беслані у 2004 році, коли загинули понад 300 людей.