Події

Енергетики повідомили, що ситуація зі світлом 27 червня не поліпшиться

Енергетики повідомили, що ситуація зі світлом 27 червня не поліпшиться

У четвер, 27 червня, графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуться впродовж усієї доби з 00:00 до 24:00, повідомляє пресслужба ДТЕК.

«27 червня: за вказівкою «Укренерго» графіки відключень завтра будуть застосовуватися впродовж усієї доби», – йдеться у повідомленні.

«Обсяг обмежень, як і сьогодні, буде найбільшим з 17:00 до 23:00», – додали в компанії «Укренерго».

У разі змін енергетики обіцяють оперативно проінформувати про це.

В Україні діють графіки погодинних вимкнень світла. Українські енергетичні обʼєкти упродовж останніх місяців регулярно зазнавали ударів російських ракет і дронів. За даними «Укренерго», вимушені відключення електроенергії – наслідок комбінованих цілеспрямованих атак РФ на українську енергосистему. Електроенергії значно не вистачає для покриття потреб всіх споживачів.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що внаслідок масованих ракетних атак РФ у березні знищено 80% теплової генерації. У Міненерго повідомляли, що через масштабні обстріли енергетичної інфраструктури після 22 березня 2024 року Україна втратила близько 9 ГВт потужностей. Зокрема, дуже постраждали теплові електростанції державної компанії «Центренерго» і гідроелектростанції «Укргідроенерго».