Політика

Френсіс Фукуяма долучиться до напрямку розмінування платформи UNITED24 – Федоров

Френсіс Фукуяма долучиться до напрямку розмінування платформи UNITED24 – Федоров

Філософ Френсіс Фукуяма став амбасадором одного з нових напрямків платформи зі збору коштів для України United24 – про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров 5 травня.

За його словами, сьогодні почали роботу два нових напрямки платформи: гуманітарне розмінування та освіта й наука.

«Він (Фукуяма – ред.) допомагатиме збирати гроші на машини й засоби для розмінування. Саме очищення землі та водойм після російської окупації – один із найважливіших викликів сьогодення. Всі кошти, зібрані через UNITED24 на «Гуманітарне розмінування», підуть на рахунок Мінекономіки, з якого закуповуватимуть необхідну техніку», – заявив Федоров.

Читайте також: Річниця United24: у ОП розповіли, скільки коштів вдалося залучити і на що їх витратили

Крім того, освітнім напрямком будуть опікуватися лауреати Нобелівської премії біохімік Пол Нерс, нейрофізіологи Едвард Мозер та Мей-Бритт Мозер, а також українсько-американська акторка Іванна Сахно.

У межах цього проєкту Міністерство освіти і науки через U24 збиратиме кошти на відновлення шкіл, пошкоджених російськими обстрілами.

Платформа United24 була заснована 5 травня 2022 року для збору коштів на підтримку України. Протягом року, за даними Офісу президента, платформа зібрала понад 325 мільйонів доларів.