Події

ФСБ підозрює уродженця Мелітополя у спробі отруїти льотчиків – ЗМІ

ФСБ підозрює уродженця Мелітополя у спробі отруїти льотчиків – ЗМІ

В Армавірі в Краснодарському краї на 15 діб за адміністративною статтею про дрібне хуліганство заарештували Єгора Семенова – уродженця українського міста Мелітополь, яке окуповане війська РФ, повідомляє російській служба Радіо Свобода.

Російські ЗМІ та телеграм-канали з посиланням на джерела у силових структурах називають його підозрюваним у спробі отруєння випускників Армавірського вищого військового училища льотчиків, яке, як стверджується, розслідує ФСБ. Офіційно про це не повідомлялося.

Раніше низка російських військових блогерів виступила із твердженням, що 21 жовтня в Армавірі учасники зустрічі льотчиків-випускників училища могли стали жертвами отруєння. На їхній бенкет привезли пляшку віскі та торт. Льотчикам частування здалося підозрілим, і вони повідомили про нього ФСБ. З’ясувалося, що нібито торт і віскі були отруєні (якою отрутою – не повідомляється). Кур’єром, який доставив частування, був, як стверджується, саме Єгор Семенов.

Як пише видання «Комерсант», слідство зараз перевіряє його на причетність до замаху. Телеграм-канал «База» раніше писав, що його затримали у Ставрополі під час спроби вилетіти до Москви. При цьому його відправили під арешт за статтею про дрібне хуліганство – за даними об’єднаної прес-служби судів Краснодарського краю, «громадянин Семенов, перебуваючи на вулиці, нецензурно висловлювався, розмахував руками, на зауваження не реагував». Джерела видання стверджують, що після відбуття покарання Семенова можуть заарештувати у кримінальній справі замах на теракт. Офіційно ні про порушення такої справи, ні про підозрюваних щодо неї не повідомлялося.

Російські блогери з посиланням на неназвані джерела у силових структурах стверджують, що замах нібито організували співробітники Служби безпеки України. Вони вказують на те, що Семенов – уродженець Мелітополя (місто розташоване в окупованій Росією частині Запорізької області). «Комерсант» зазначає, що опитані виданням випускники та колишні викладачі Армавірського училища повідомлення про інцидент не коментують. Його також не коментували у Києві.