Головне

Генштаб ЗСУ повідомляє про 48 бойових зіткнень по всій лінії фронту від початку доби

Генштаб ЗСУ повідомляє про 48 бойових зіткнень по всій лінії фронту від початку доби

З початку доби найбільше війська РФ атакують на Покровському та Курахівському напрямках, де відбулося понад 60 відсотків від 48 бойових зіткнень по всій лінії фронту. Про це йдеться 14 червня у зведенні Генерального штабу ЗСУ станом на 13:00.

«На Покровському напрямку, як і останнім часом загалом, найвища інтенсивність атак ворога. Загальна кількість бойових дій з початку доби тут зросла до 18. Зараз вісім боєзіткнень тривають у районах Новоолександрівки, Сокола, Новоселівки Першої і Нетайлового», – кажуть військові.

Також, російські військові зі своєї території продовжують бити керованими авіаційними бомбами по Харківщині, зазначають у штабі, зокрема, завдали удару п’ятьма КАБами по Вовчанську з напрямку російського міста Шебекіно. Наразі, на Харківському напрямку відбито дві атаки російських сил – в районах Тихого та Вовчанська.

«На Лиманському напрямку з початку доби ворог здійснив чотири спроби покращити тактичне положення біля Невського та Греківки. У районі останнього триває бій. На Времівському напрямку ворог тричі атакував у районах Костянтинівки, Водяного та Урожайного. Успіху не мав», – вказано у повідомленні.

Вранці ЗСУ повідомляли про напружену ситуацію на Курахівському напрямку, де війська РФ від початку доби 11 разів проводили штурмові дії. Дев’ять боєзіткнень, станом на 10 ранку, тривали в районах Красногорівки та Парасковіївки.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський 12 червня зазначив, що основні зусилля війська Росії зосередили на Покровському і Курахівському напрямках, де зібрали найбільшу кількість своїх штурмових підрозділів. За його словами, російська армія намагається захопити населені пункти Часів Яр, Кліщіївку і Калинівку для розширення географії свого просування в напрямку Краматорська та Словʼянська.