Події

Інформація про застосування РФ ракет під час нічної атаки уточнюється – Ігнат

Інформація про застосування РФ ракет під час нічної атаки уточнюється – Ігнат

Інформація про застосування РФ ракет під час нічної атаки уточнюється, повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Вночі також була активність ворожої авіації – злітав літак МіГ-31. Була загроза застосування балістичного озброєння. Наразі ми не можемо підтвердити, що воно було застосоване. Немає фактів прильоту. Однак не виключається, що може бути. Інформація, яка у нас є на даний час, – ми не підтверджуємо (застосування) балістики, але все одно маємо уточнювати», – розповів він в ефірі національного телемарафону.

За його словами, інколи «потрібно день-два», щоб з’ясувати, чи було таке застосування.

«Хотіли б ще раз звернутися до голів адміністрацій, які повідомляють, – дайте нам трішки часу, щоб уточнену інформацію ми говорили…На жаль, швидше – це не завжди означає якісніше. Потрібно уточнювати. Інколи інформація змінюється тричі на день. Хотілося б бути достовірним джерелом інформації», – додав Ігнат.

Вночі 4 травня в низці областей та Києві було оголошено повітряну тривогу, яка тривала кілька годин. У соцмережах повідомлялося про звуки вибухів на Київщині, Одещині та у Запоріжжі

Київська місцева військова адміністрація повідомила, що Росія атакувала Київ ракетами, ймовірно, балістичними та безпілотними літальними апаратами, їх усі знищили. Кількість знищених російських повітряних об’єктів не уточнювалася.

За даними Повітряних сил ЗСУ, російські війська вночі атакували Україну 24 безпілотниками, 18 з них знищили. Проте про застосування Москвою ракет у Повітряних силах не повідомляли.