Головне

Кількість бойових зіткнень на фронті зросла до 62, найбільше на Покровському напрямку – Генштаб

Кількість бойових зіткнень на фронті зросла до 62, найбільше на Покровському напрямку – Генштаб

Загальна кількість атак РФ по всій протяжності фронту з початку доби – 62. Російська армія продовжує застосовувати авіацію та атакувати на кількох напрямках, найактивніше – на Покровському, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ 9 червня у зведенні станом на 18:30.

«23 рази за сьогодні тут (на Покровському напрямку – ред.) відбувалися зіткнення різної інтенсивності. Наразі тривають бої в районах Новоолександрівки, Новоселівки Першої та Новопокровського. Авіація окупантів била КАБами протягом дня по Скучному, Новоолександрівці, Воздвиженці та Іванівці. Наразі п’ять спроб російських агресорів покращити власні позиції іще тривають», – йдеться у повідомленні.

Також, за даними штабу, російські війська активізувалися на Куп’янському напрямку в районах Піщаного та Невського, збільшивши кількість спроб покращити власні позиції до дев’яти.

Крім того, РФ атакувала в районі Греківки на Лиманському напрямку, а на Краматорському напрямку тривають бої в районі Калинівки.

Раніше Видання Bloomberg у своєму матеріалі, опублікованому 8 червня, пише, що спроба Росії відкрити новий фронт на північному сході України в Харківській області вже здається невдалою без досягнення мети Путіна щодо створення буферної зони вздовж кордону.

Також Інститут вивчення війни вважає, що наявних російських резервів чисельністю 60 000 осіб, ймовірно, «буде недостатньо для підтримки одночасних широкомасштабних наступальних зусиль на кількох напрямках. ISW припускає, що «ці резерви належним чином не навчили або не оснастили».