Політика

Київський апеляційний суд залишив Дубінського під вартою

Київський апеляційний суд залишив Дубінського під вартою

Київський апеляційний суд розглянув оскарження запобіжного заходу народному депутату Олександру Дубінському, але відхилив його. Про це повідомляє, зокрема, «Суспільне» 7 грудня.

За повідомленням, адвокати подавали апеляційну скаргу на тримання Дубінського під вартою. Втім, суд залишив запобіжний захід без змін. Відтак він лишатиметься під вартою щонайменше до 12 січня 2024 року.

Також народний депутат у залі суду заявив, що рентген виявив у нього перелом двох ребер внаслідок побиття, про яке його адвокати повідомляли раніше. Водночас поліція 3 грудня заявила, що дані про побиття Дубінського не підтвердилися.

Читайте також: Поліція: дані про побиття Дубінського в СІЗО не підтвердилися

У листопаді в Службі безпеки України повідомили, що народний депутат Олександр Дубінський отримав ще одну підозру – у державній зраді й причетності до злочинної організації. За даними слідства, він мав позивний «Буратіно» і «входив до складу злочинної організації, яку сформувало Головне управління Генштабу ЗС Росії (відоме як ГРУ)». У СБУ повідомили, що основне завдання цієї організації – «розхитування суспільно-політичної ситуації в Україні та дискредитація держави на міжнародній арені».

Згодом суд взяв його під варту на два місяці.

Раніше депутат Дубінський отримав підозру у справі щодо виїзду за кордон на основі неправдивих відомостей. Суд зобов’язав його носити електронний браслет, здати закордонний паспорт і за вимогою прибувати до слідчого.

Крім того, українські правоохоронці підозрюють Дубінського в організації схеми для незаконного виїзду чоловіків за кордон. Депутат заявляв, що ДБР вручило йому підозру «за критику Єрмака та Зеленського».