Події

Лисогор каже про удари в районі авіаційного училища і ремонтного авіазаводу

Лисогор каже про удари в районі авіаційного училища і ремонтного авіазаводу

У окупованому Луганську ввечері 27 травня пролунали вибухи – про це стало відомо з місцевих телеграм-каналів.

Згодом голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор розповів, що вибухи прогриміли в районі колишнього Луганського вищого військового авіаційного училища штурманів та авіаційного ремонтного заводу, що поряд.

«Трохи більше року тому окупанти провели там перше з 2014 року стендове випробування двигуна, але у жовтні 2023-го там розквітла «бавовна», яка зіпсувала росіянам плани. Тепер ще раз. Що саме пошкоджено або зруйновано – окупанти, як і зазвичай, не покажуть. Це означатиме, що втрати авіаційної техніки можуть бути суттєвими», – припускає очільник ОВА.

Вибухи у Луганську підтвердив очільник підконтрольного Москві угруповання «ЛНР» Леонід Пасічник. Він заявив, що удари завдали «українські націоналісти».

Українські Збройні сили ситуацію у Луганську не коментували.

Редакція Радіо Свобода наразі не може перевірити цю інформацію з незалежних джерел через окупацію Луганська російськими військами.

На територіях, захоплених силами РФ до 2022 року, як і на новоокупованих, часто відбуваються вибухи. Найчастіше вдається геолокувати ураження військових складів чи нафтобаз армії РФ. Українська влада неодноразово заявляла, що завдає лише точних ударів, намагаючись мінімізувати наслідки для цивільних.