Головне

Медведєв закликав до повної ліквідації української держави – ISW

Медведєв закликав до повної ліквідації української держави – ISW

Колишній президент РФ Дмитро Медведєв, який нині є секретарем Ради безпеки Росії, виступив у телеграм-каналі з так званою «формулою миру», що передбачає повну ліквідацію української держави та поглинання її Російською Федерацією. На це у новому звіті 15 березня звертають увагу експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

Вони вказують, що вимоги Медведєва не є новими, а радше представляють реальні наміри Кремля щодо Києва, які «не залишають місця для переговорів з іншою метою, крім встановлення точних умов повної капітуляції України».

«Формула миру» Медведєва чітко і жорстоко висловлює те, чого Путін і Кремль давно вимагали в дещо помʼякшених фразах: мир для Росії означає кінець України як суверенної та незалежної держави будь-якого роду з будь-якими кордонами. Тим, хто виступає за тиск на Україну, щоб вона вступила в переговори з Росією, було б добре зважати на цю позицію Росії, яка постійно повторюється», – відзначають експерти.

У перший день повномасштабного вторгнення РФ в Україну 24 лютого 2022 року російський президент Володимир Путін назвав цілями Москви повну «демілітаризацію» (позбавлення України всіх її військових можливостей і можливостей самооборони) і «денацифікацію» (повну зміну режиму).