Події

На Таврійському напрямку війська РФ місцями відступають – Тарнавський

На Таврійському напрямку війська РФ місцями відступають – Тарнавський

На Таврійському напрямку просування українських сил триває, противник місцями відступає, повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський.

«Таврійський напрямок. Просування наших сил триває. Маємо часткові успіхи, противник місцями відступає, а наші воїни вирівнюють фронт», – написав він у телеграмі.

За його словами, підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборони протягом доби виконали 1222 вогневих завдання, за останню добу втрати противника вбитими та пораненими склали майже три роти.

Упродовж минулого тижня на сході українські війська вели і оборонні, і наступальні дії та мали тактичний успіх, повідомила 26 червня заступниця міністра оборони Ганни Маляр. За її словами, Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському та Бердянському напрямках.

Напередодні розвідка Британії повідомила, що просування українських військових на сході України дало можливість повернути під контроль частину території, окупованої з 2014 року.