Події

Олег Сенцов зустрівся із президентом Чехії у Карлових Варах

Олег Сенцов зустрівся із президентом Чехії у Карлових Варах

Український режисер і колишній бранець Кремля Олег Сенцов зустрівся із президентом Чехії Петером Павелом у Карлових Варах.

Після розмови очікується брифінг президента Чехії, де серед іншого Петр Павел розповість про те, що обговорювали із Сенцовим, передає кореспондент Радіо Свобода. На сьогодні також запланована світова прем’єра нового фільму Сенцова «Реал».

Голлівудський актор і режисер Віґґо Мортенсен прийшов на прем’єру фільму Олега Сенцова у футболці з тризубом.

Кадри стрічки «Реал» були зафіксовані на тактичну камеру на шоломі Олега Сенцова. Фільм триває 90 хвилин і знятий одним кадром без монтажних склейок. Сам Сенцов у коментарі виданню Deutsche Welle розповів, що кадри фільму були зняті в один з днів українського контрнаступу минулого літа в напрямку Роботиного на Запоріжжі.

Прем’єра фільму українського режисера запланована на 30 червня у секції «Спеціяльних показів» фестивалю. На прем’єрі у Карлових Варах очікують і самого Олега Сенцова.

Віґґо Мортенсен – голлівудський актор і режисер, найбільше відомий роллю Арагорна у трилогії «Володар Перснів». У Карлових Варах він презентував свій фільм «Мертвим не боляче». У стрічці йдеться про жінку Вів’єн, що жила на Дикому Заході, чоловік якої пішов на громадянську війну у США.

Цей же фільм він презентував на кінофестивалі «Миколайчук OPEN» у Чернівцях.

Мортенсен неодноразово висловлював підтримку Україні і засуджував агресію Росії. Одне з відео на підтримку України Мортенсен записав у футболці із тризубом. Раніше в ній він також з’явився на червоній доріжці кінофестивалю у шотландському Глазго.

У Чехії розпочався щорічний Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах, на якому, серед іншого, відбудеться світова прем’єра документального фільму під назвою «Реал» режисера, колишнього бранця Кремля, а нині українського військового Олега Сенцова.