Події

Після скандалів у Міноборони вживають низку заходів для запобігання корупції

Після скандалів у Міноборони вживають низку заходів для запобігання корупції

У Міністерстві оборони України вживають низку заходів для запобігання корупції, заявив очільник міністерства Олексій Резніков.

«Щодо попередження і запобігання корупції. Діємо наразі по наступних напрямках. Перший. Перезавантажуємо антикорупційне управління Міноборони. Шукаємо кадри. Другий. Формуємо громадський антикорупційний механізм, відкриті до співпраці», – написав Резніков у фейсбуці.

Читайте також: У «Слузі народу» пояснили зміну заяв щодо звільнення міністра оборони Резнікова

21 січня видання Zn.ua із посиланням на угоду оборонного відомства про закупівлю продуктів стверджувало, що Міністерство оборони закуповує харчі для військових за цінами, значно вищими, ніж у роздрібних мережах Києва. Зокрема у розслідуванні йшлося, що яйця оборонне відомство закуповує по 17 гривень за штуку, коли роздрібна ціна в магазині становить близько 7 гривень за штуку. Після цього почали лунати заклики до відставки Резнікова.

Читайте також: Залужний відреагував на звинувачення на адресу Резнікова через закупівлі харчів за завищеною ціною

25 січня Олексій Резніков повідомив членам антикорупційного комітету Верховної Ради, що директора департаменту закупівель у Міністерстві оборони Богдана Хмельницького відсторонили від обов’язків у грудні минулого року, а згодом його звільнили. Крім того, заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, подав у відставку.

Триває слідство щодо п’ятьох осіб через ймовірні зловживання з закупівлями в Міноборони.