Головне

поки що все розвивається за планом

поки що все розвивається за планом

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський заявив, що наступ українських сил відбувається за планом.

«Поки що все розвивається за планами, які було складено й затверджено», – сказав Олександр Сирський в інтерв’ю ABC News.

Він зазначив, що ніхто із союзників не підганяє українські сили в проведенні наступальних операцій.

«У нас немає такого, щоб нас хтось підштовхував. Є моє бажання, є бажання моїх підлеглих. Ми розуміємо, чого нам сьогодні хочеться досягти, вийти, наприклад, на якийсь рубіж. Але я тому й буваю весь час у військах, розумію: одна річ, коли ти десь у спокійному місці це вирішив, а інша річ – це практично виконати в умовах шаленого опору противника», – сказав командувач Сухопутних військ.
Відповідаючи на запитання, як довго «це триватиме», Сирський сказав, що не знає.

За його словами, противник має «у вісім, а то й у десятки разів більші втрати, особливо за кількістю вбитих».

Напередодні заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що українські війська просуваються на фронті, а «ворог – ні».

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що наступ – «це не голлівудський фільм», оскільки «на карту поставлено життя людей». Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що його «злять» слова про те, що український контрнаступ триває «повільніше, ніж очікувалося», і додав, що кожен звільнений метр землі українським військам «дається кров’ю».

Співрозмовники телеканалу CNN 22 червня висловили думку, що початковий етап українського контрнаступу поки що «не виправдовує очікувань» країн Заходу, а російські військові виявилися компетентнішими, ніж передбачалося.