Політика

Путін заявив, що ПВК «Вагнер» отримала понад 86 млрд рублів із бюджету Росії за рік 

Путін заявив, що ПВК «Вагнер» отримала понад 86 млрд рублів із бюджету Росії за рік 

Приватна військова компанія «Вагнер» повністю фінансувалася державою – про це на зустрічі з військовослужбовцями у Кремлі заявив президент Росії, передає російська служба Радіо Свобода.

За словами Володимира Путіна, з травня 2022 по травень 2023 ПВК отримала від російської влади понад 86 мільярдів рублів.

Крім того, Путін сказав, що власник ПВК – компанія Євгена Пригожина «Конкорд» – через Військторг за рік заробила 80 мільярдів рублів на постачанні харчування для військових.

Читайте також: Після заколоту Пригожина Росгвардія отримає важку зброю і танки

«Сподіваюся, що ніхто нічого не вкрав чи вкрав поменше, але ми з цим усім будемо розбиратися», – додав Путін.

ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина здійснила спробу збройного заколоту в Росії 24 червня через нібито намір Кремля розпустити компанію. Зрештою Пригожин заявив про відмову від руху на Москву та заявив, що його підлеглі «йдуть у зворотному напрямку до польових таборів».

Після цього російські медіа повідомили, що кримінальну справу проти засновника «Вагнера» через збройний заколот у Росії закрили. Путін заявив, що учасники угруповання мають вибір: підписати контракт зі збройними силами Росії, залишити службу чи «піти в Білорусь», куди за повідомленнями, відправився Пригожин.