Головне

Резніков на «Рамштайні» говоритиме про навчання штурмових бригад МВС

Резніков на «Рамштайні» говоритиме про навчання штурмових бригад МВС

Міністр оборони Олексій Резніков прокоментував для Радіо Свобода свої очікування від зустрічі Контактної групи з оборони України на військово-повітряній базі «Рамштайн» 21 квітня.

За словами Резнікова, він «навчився не завищувати власні очікування», від цієї зустрічі він сподівається отримати підтвердження подальшої підтримки та розуміння партнерами пріоритетів України.

«Номер один – це протиповітряна оборона. В першу чергу на землі, тобто ракети, пускові установки – щобільше, щобільше. Друге – це боєприпаси до артилерії в першу чергу, також броньовані машини – продовження підтримки їх, тобто ремонт, оздоблення і так далі для того, щоб ми могли успішно виконати наш план», – перелічив він.

Крім того, міністр згадав про тренування військових Сил оборони, які не входять до Збройних сил України:

«Сьогодні я буду порушувати питання тренінгових програм наших хлопців з Національної Гвардії, наших захисників, захисниць із Прикордонної Служби та Національної Поліції. Оті штурмові бригади, які оголошені. І ми будемо просити особливо європейських партнерів, щоб вони включали – змінили мандат, це дуже принципово, щоб вони мали право навчати наших хлопців».

На питання про виклики в переговорах із партнерами Резніков відповів, що виклики ті ж самі – «агресія Російської Федерації, але ми їх переможемо».

Читайте також: Україна може незабаром отримати запрошення на вступ до НАТО, а також гарантії ядерної держави – Валерій Чалий

Міністр оборони Олексій Резніков 21 квітня прибув на зустріч Контактної групи з оборони України на військово-повітряній базі «Рамштайн». Він зазначив, що цьому формату виповнюється рік, і на зустрічі планують обговорити стратегію на 2023 рік і потреби ЗСУ.

Західні країни, окрім військової допомоги, також навчають військовослужбовців Збройних сил України.

Міністерство внутрішніх справ України розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу», до яких можуть вступати добровольці, в лютому 2022 року.