Події

серед травмованих є важкі, зокрема дитина

серед травмованих є важкі, зокрема дитина

На місці влучення ракети в багатоповерховий будинок у Дніпрі триває рятувально-пошукова операція, рятувальники розібрали майже половину завалів, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода 15 січня.

«Нам вдалось розібрати близько 45%. Все йде повільно, бо мінімізована робота важкої техніки, все доводиться робити вручну», – сказав на місці події заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Всього до робіт залучили понад пів тисячі людей та 140 одиниць техніки. За даними заступника мера, рятувальні роботи мають завершити приблизно до 3:00 години ночі 16 січня.

На пошуку людей, зокрема, працюють кінологи з собаками. Вдень з-під завалів дістали живою молоду дівчину.

За уточненими даними, у лікарнях міста зараз понад 70 постраждалих. До однієї з лікарень були доправлені 18 людей, зокрема 12 дітей. У стаціонарі зараз восьмеро з них. За інформацією лікарів, троє прооперовано, всі – стабільні.

В основному пацієнти отримали середньо тяжкості ушкодження, але є дитина у тяжкому стані. Це дівчинка дев’яти років із переломами стегон, пораненням ноги й струсом мозку.

«Її мати була на роботі, дитина була на прогулянці з бабусею біля будинку. Бабуся жива», – сказала лікарка закладу Ольга.

Комунальники та добровольці наразі прибирають територію, зашивають фанерою розбиті вікна прилеглих будинків. На місці події розгорнуті «пункти незламності», працюють волонтери з гарячою їжею та психологи.

За даними на 13.00 15 січня, через ракетний удар по будинку в Дніпрі загинуло 23 людини.

14 січня, коли війська РФ завдали по Україні чергового масованого удару, в Дніпрі російська ракета влучила у житловий будинок. Військові кажуть, що це була крилата ракета Х-22. У результаті обвалилися два під’їзди 9-поверхового будинку, в якому загалом мешкають понад 1100 людей. Влада припускає, що військові РФ цілилися у ТЕС, а влучили у будинок. Кількість жертв може і далі зрости, оскільки рятувальні роботи тривають.

Станом на 10 ранку 15 січня було відомо про загибель 21 людини внаслідок ракетного удару по житловому будинку в Дніпрі, рятувальні роботи наразі ще тривають.