Політика

«Слуга народу» Арістов складає мандат депутата Ради через відпочинок на Мальдівах

«Слуга народу» Арістов складає мандат депутата Ради через відпочинок на Мальдівах

Депутат Верховної Ради з владної фракції «Слуга народу» Юрій Арістов подав заяву про складання повноважень – після того, як публічною стала інформація про його відпочинок на Мальдівах. Про це повідомив голова парламенту Руслан Стефанчук.

Раніше у владній фракції «Слуга народу» відреагували на повідомлення про ймовірний відпочинок свого колеги, депутата Верховної Ради Юрія Арістова на Мальдівах.

«По ситуації з Арістовим: ініціюю питання негайного призупинення членства у фракції; запрошую всі документи по відрядженнях та перевіряємо всю інформацію; у разі підтвердження, буду вимагати негайного виключення з комітету та складання депутатського мандату», – написав голова пропрезидентської фракції Давид Арахамія 25 липня.

Пізно ввечері 24 липня видання «Слідство.Інфо» повідомило, що заступника голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки 48-річного Юрія Арістова в середині липня помітили у пʼятизірковому готелі Waldorf Astoria Maldives на приватному острові Ітхаафуші, Мальдіви.

Працівники курорту підтвердили, що Арістов справді був їхнім гостем.

Сам Арістов не відповів на дзвінки журналістів, його помічниця теж не дала відповіді на запит.