Події

Сили оборони півдня повідомили про пошкодження після нічної атаки РФ дронами на Одещині

Сили оборони півдня повідомили про пошкодження після нічної атаки РФ дронами на Одещині

Унаслідок нічної атаки дрони в Одеському районі пошкоджені будівлі рекреаційного об’єкту та приватний будинок, повідомляють у телеграмі Сили оборони півдня.

«На жаль, не вдалось уникнути влучань. В Одеському районі пошкоджено будівлі рекреаційного об’єкту. Сталося займання, але пожежу оперативно ліквідували. Оздоровча установа не функціонує від початку повномасштабного вторгнення», – йдеться у повідомленні.

Також в рекреаційній зоні було пошкодження приватного будинку з причалом і господарськими спорудами. За попередніми даними, постраждалих немає.

Війська РФ вночі знову атакували Одещину ударними дронами Shahed-131/136. Як повідомляють Сили оборони півдня, повторення тактики маневрів над житловими і промисловими районами Одеси й передмістя, створювало реальну загрозу мирним жителям, водночас ускладнюючи роботу ППО. Проте українські військові збили 18 баражуючих снарядів.

Унаслідок атаки російського дрона 2 березня в Одесі загинули 12 людей, серед яких пʼятеро дітей віком від чотирьох місяців до 10 років. 3 березня в Одесі був оголошений день жалоби.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони.

Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.