Головне

Сили РФ «детально аналізують» дані розвідки перед запусками «Іскандерів» – Ігнат

Сили РФ «детально аналізують» дані розвідки перед запусками «Іскандерів» – Ігнат

Російські військові «детально аналізують усі дані розвідки», перш ніж запускати по Україні дороговартісні ракети «Іскандер», зазначив начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат.

«Уся інформація перед ударом ретельно аналізується, вивчається. Просто так ракету «Іскандер» вони не випускають. Ракета коштує мільйони, у них їх небагато загалом. Тому противник детально прораховує плани, використовує всі дані розвідок», – зазначив Ігнат.

За його інформацією, «агентура РФ у прифронтових містах може координувати ракетні удари».

«І не забувайте, що ворог фактично без проблем прослуховує будь-які телефони мобільних операторів. Робить це і з соціальними мережами, де люди люблять часто обмінюватись інформацією. Це все читається, тому будь-яка інформація може бути ворогом використана – і використовується сто відсотків. Тому деталізувати, обговорювати телефоном, що і де саме відбувається, хто і куди їде, не варто! Бо все це буде проаналізовано і використано ворогом проти України», – наголосив Ігнат.

За даними влади, 5 жовтня близько 13:25 російські військові обстріляли село Гроза Куп’янського району Харківської області. Удар припав на сільське кафе-магазин, куди люди прийшли на поминки військового.

У Харківській обласній прокуратурі повідомили, що загинула фактично половина мешканців села, які залишалися у Грозі. Правоохоронці не виключають, що ракета, ймовірно – «Іскандер», була зумисне наведена на заклад. За останніми даними, через атаку 52 людей загинули.

Зранку 6 жовтня російські військові завдали два удари по Харкову – в Київському та Основʼянському районах міста. Внаслідок цього загинули 10-річний хлопчик і його бабуся.