Події

Трюдо під час зустрічі з Зеленським анонсував новий пакет допомоги Україні – ОП

Трюдо під час зустрічі з Зеленським анонсував новий пакет допомоги Україні – ОП

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо анонсував додатковий пакет військової підтримки для України в обсязі 500 мільйонів канадських доларів в (понад 350 млн доларів США).

Як повідомив Офіс президента України, Трюдо заявив про це під час зустрічі з Володимиром Зеленським на полях саміту НАТО у Вашингтоні.

«Для наших людей дуже важливо чути це. Дякую вам за допомогу, за додатковий оборонний пакет. Це посилить наших героїв на полі бою», – сказав Володимир Зеленський.

За повідомленням, співрозмовники обговорили оборонні потреби України та скоординували співпрацю в межах коаліції винищувачів. Сторони обмінялися думками щодо можливості додаткового навчання для українських льотчиків на канадських авіасимуляторах та проведення в Канаді однієї з тематичних зустрічей за підсумками першого Саміту миру.

Оттава наразі про це не повідомляє.

У червні Канада оголосила про надання Україні понад 15 млн доларів США на відновлення пошкодженої російськими обстрілами енергетичної інфраструктури.

За даними канадського уряду, з лютого 2022 року Канада виділила понад 14 мільярдів доларів допомоги Україні, у тому числі 4 мільярди доларів військової допомоги. Це включає в себе основні бойові танки Leopard 2, броньовані машини бойової, протитанкову зброю, стрілецьку зброю, гаубиці M777 та боєприпаси, камери безпілотників з високою роздільною здатністю, зимовий одяг.