Події

У Берліні біля російського посольства виставили «символ невдачі» Москви – Резніков

У Берліні біля російського посольства виставили «символ невдачі» Москви – Резніков

У Берліні біля російського посольства виставили «символ невдачі» Москви, заявляє міністр оборони України Олексій Резніков.

«Росіяни роками пишуть на своїх машинах і танках «на Берлін». У цю похмуру річницю перед їхнім посольством у Берліні виставлено знищений російський танк – символ їхньої невдачі. Дякую людям Німеччини і моєму колезі Борису Пісторіусу за підтримку», – написав він у твіттері.

24 лютого минулого року Росія розпочала повномасштабне вторгнення до України по всій довжині спільного кордону і з території Білорусі. Україна чинить запеклий опір. За даними Генштабу ЗСУ, Росія за рік випустила майже п’ять тисяч ракет по території України.

ООН задокументувала загибель щонайменше 8 006 цивільних людей і поранення 13 287 протягом останніх 12 місяців в Україні внаслідок повномасштабної війни, яку почала Росія. В організації наголошують, що реальні цифри є вищими.

Кремль заперечує загарбницьку війну проти України і називає дії російських військових «спецоперацією», метою якої є «демілітаризація і денацифікація України».