Події

У Twitter з’явилася нова очільниця

У Twitter з’явилася нова очільниця

У Twitter з’явилася нова очільниця

Американський мільярдер Ілон Маск призначив генеральним директором Twitter Лінду Яккаріно, ексочільницю відділу реклами NBC Universal.

У своєму мікроблозі він написав, що Яккаріно зосередиться на бізнес-операціях, а він сфокусується на дизайні продукту та нових технологіях. До своїх обов’язків нова гендиректор платформи приступить у середині червня.

«З нетерпінням чекаю спільної роботи з Ліндою, щоб перетворити цю платформу на X, універсальний додаток», – написав Маск.

Лінда Яккаріно

Лінда Яккаріно понад 10 років пропрацювала у компанії NBC Universal, серед її досягнень на цій посаді – запуск стрімінгового сервісу Peacock.

Ілон Маск офіційно очолив Twitter у жовтні минулого року, після угоди про купівлю компанії за 44 млрд дол. Попереднього гендиректора компанії Парага Агравала та її фінансового директора Неда Сігала звільнили.

Ще одним з перших рішень Маска як власника компанії стало звільнення керівника відділу правової політики, довіри та безпеки Віджаї Гадде. Саме вона ухвалила рішення про блокування твітер-акаунта колишнього президента США Дональда Трампа після штурму Капітолію у січні 2021 року. За кілька тижнів після покупки соцмережі Маск розблокував акаунт Трампа.