Події

В «Укренерго» розповіли, в які години вимикатимуть світло 26 червня

В «Укренерго» розповіли, в які години вимикатимуть світло 26 червня

У середу, 26 червня, графіки відключення світла будуть застосовувати протягом усієї доби, йдеться у повідомленні пресслужби «Укренерго».

«Завтра, 26 червня, обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 00:00 до 24:00», – кажуть енергетики.

Там уточнили, що обмеження будуть «жорсткішими» у період з 17:00 до 23:00.

При цьому в «Укренерго» запевнили, що електропостачання об’єктів критичної інфраструктури не обмежуватимуть.

В Україні діють графіки погодинних вимкнень світла. Українські енергетичні обʼєкти упродовж останніх місяців регулярно зазнавали ударів російських ракет і дронів. За даними «Укренерго», вимушені відключення електроенергії – наслідок комбінованих цілеспрямованих атак РФ на українську енергосистему. Електроенергії значно не вистачає для покриття потреб всіх споживачів.

Раніше прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що внаслідок масованих ракетних атак РФ у березні знищено 80% теплової генерації. У Міненерго повідомляли, що через масштабні обстріли енергетичної інфраструктури після 22 березня 2024 року Україна втратила близько 9 ГВт потужностей. Зокрема, дуже постраждали теплові електростанції державної компанії «Центренерго» і гідроелектростанції «Укргідроенерго».