Головне

В усіх областях України втретє за день оголосили повітряну тривогу

В усіх областях України втретє за день оголосили повітряну тривогу

В Україні 31 січня близько 14:30 втретє за день оголосили масштабну повітряну тривогу. Про загрозу ракетних обстрілів сирени сповістили у всіх регіонах. Влада закликає громадян після оголошення про тривогу не нехтувати сигналом про небезпеку і пройти у найближче укриття.

Приблизно через 20 хвилин тривогу скасували.

Раніше сьогодні повітряну тривогу в усіх областях оголошували вже двічі: близько 11:20 і близько 12:50, але невдовзі її скасовували. Даних про обстріли не надходило.

Останніми місяцями російські ракетні удари зосереджуються на критичній інфраструктурі, втім систематично потерпають і інші цивільні об’єкти, зокрема житлові будинки, через що гинуть цивільні люди.

Зранку 26 січня армія РФ здійснила черговий масований ракетний обстріл України. Військові повідомили, що під час атаки Росія здійснила 55 пусків ракет повітряного та морського базування, сили протиповітряної оборони Збройних сил України знищили 47 крилатих ракет.

Москва атаки на цивільних в Україні заперечує від початку повномасштабного вторгнення, попри наявність доказів і свідчень.