Події

війська РФ активно використовують авіацію і наступають на п’яти напрямках

війська РФ активно використовують авіацію і наступають на п’яти напрямках

Російські війська наступають на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, активно застосовують оперативно-тактичну та армійську авіацію, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ у своєму ранковому зведенні.

Протягом доби на цих ділянках фронту українські військові відбили понад 70 атак противника, в епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка.

За даними штабу, на Куп’янському, Лиманському та Авдіївському напрямках противник наступальні дії поблизу Синьківки, в районі північніше Спірного, Новокалинового, Сєверного та Первомайського – вони були безуспішними.

«На Бахмутському напрямку не припиняються бої за місто Бахмут. В районі населених пунктів Іванівське та Предтечине противник вів безуспішні наступальні дії. Від ворожих обстрілів постраждали Васюківка, Міньківка, Оріхово-Василівка, Новомаркове, Бахмут, Іванівське, Часів Яр, Новодмитрівка, Плещіївка, Щербинівка та Торецьк Донецької області.На Мар’їнському напрямку відбито численні ворожі атаки в районі Мар’їнки», – йдеться у повідомленні.

На Запорізькому та Херсонському напрямках противник продовжує вести оборонні дії, протягом доби здійснив понад 40 обстрілів населених пунктів, серед них – Времівка, Гуляйполе, Оріхів, Нікополь, Антонівка та Херсон, додають у Генштабі.