Події

військові повідомили, чи є серед них носії «Калібрів»

військові повідомили, чи є серед них носії «Калібрів»

У суботу, 11 лютого, Росія вивела в Чорне море одинадцять бойових кораблів, повідомляють у телеграмі Військово-Морські сили ЗСУ.

За інформацією військових, зараз у Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають два носії ракет, загальний залп яких 16 «Калібрів».

У Середземному морі РФ продовжує тримати десять кораблів, із них п’ять ракетоносіїв, загальний залп – 72 ракети. В Азовському морі кораблів російської армії не зафіксовано, уточнили в ЗСУ.

В Україні вранці 10 лютого оголошували масштабну повітряну тривогу. У Повітряних силах ЗСУ повідомили про пуски Росією крилатих ракет із стратегічних бомбардувальників Ту-95мс. Про роботу ППО також повідомляли у Києві, на Київщині, Полтавщині, Львівщині, Тернопільщині та Прикарпатті.

Відомо про влучання у Хмельницькому та Харкові.

Крім того, головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що російські крилаті ракети «Калібр» перетнули повітряний простір Молдови та Румунії. За його даними, ці ракети були запущені з акваторії Чорного моря. Молдова підтвердила порушення її повітряного простору. Натомість Румунія заявляє, що російські ракети не заходили в повітряний простір цієї країни.