Події

Залужний каже, що незадоволений роботою ТЦК

Залужний каже, що незадоволений роботою ТЦК

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що на сьогодні роботою територіальних центрів комплектування незадоволений.

«Люди, які працюють в ТЦК, – це окрема спеціальність. Необхідно мати певний набір знань, навичок і саме головне набір умінь, які дозволяють керівнику ТЦК виконувати свої обов’язки. Як зовні, поза межами ТЦК, так і всередині цього організму. Але станом на сьогодні хочу сказати, що можливості щодо прийому особового складу територіальні центри комплектування не втратили», – сказав головнокомандувач ЗСУ.

Раніше Залужний заявив, що цифра 400-500 тисяч мобілізованих враховує «покриття поточного некомплекту, який виник, формування нових військових частин, а також прогнозування наших втрат, які можуть бути наступного року».

У серпні президент Володимир Зеленський увів в дію рішення РНБО про звільнення всіх обласних військкомів. Цьому передувала «всеохопна перевірка» територіальних центрів комплектування і соціальної підтримки (військкоматів). Президент на початку серпня повідомив, що перевірка військкомів виявила багато зловживань, «відверто огидних».