Головне

Зеленський просить прем’єра розглянути заміну міністра Ткаченка

Зеленський просить прем’єра розглянути заміну міністра Ткаченка

Президент України Володимир Зеленський просить прем’єра Дениса Шмигаля розглянути заміну міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка.

«Говорив сьогодні з премʼєр-міністром Шмигалем і щодо іншого питання, яке варто розглядати через призму справедливості. Бюджетні видатки. У час такої війни максимум державної уваги, а отже, і державних ресурсів має йти на оборону. Очевидна річ… Музеї, культурні центри, символи, серіали – усе це важливо, але зараз інші пріоритети. Знаходьте позабюджетні кошти. Не державні. Запропонував главі уряду два кроки – знайти позабюджетні кошти на проекти, які вам зараз потрібні, друге – розглянути заміну міністра культури та інформаційної політики України», – сказав він у своєму відеозверненні.

Водночас раніше сьогодні в інтерв’ю Радіо Свобода Ткаченко заявив, що не збирається у відставку.

«Ні. З того, що я почув з приводу критики, на всі запитання я відповів. І щодо евакуації найбільшої з часів Другої світової війни, і щодо коштів на кіно я вам щойно відповідав. Якщо ці відповіді не задовольняють, то у депутатів завжди є право відправити мене на спокій», – сказав він, відповідаючи на запитання «Ви вважаєте, що ви як міністр культури на своєму місці і нічого не робите такого, що б не схвалювало українське суспільство?»

На сайті Кабміну вже двічі реєстрували петиції з вимогою звільнення Ткаченка.