Події

Зеленський розповів на Ставці, що може «по-справжньому» захистити Україну від ударів РФ

Зеленський розповів на Ставці, що може «по-справжньому» захистити Україну від ударів РФ

Президент України Володимир Зеленський провів 22 березня засідання Ставки верховного головнокомандувача, присвячене ситуації в енергетиці після завданих уночі і вранці російських ракетних і дронових ударів.

«Ставка ухвалила кілька закритих рішень. Але по-справжньому захистити Україну може лише рішення наших партнерів надати достатню кількість сучасних систем ППО. Працюємо щодня й за цим напрямом», – вказав глава держави в соцмережах.

Усі доповіді на засіданні Ставки були присвячені ліквідації наслідків атаки. «Харків та область, Запоріжжя, Дніпро, Хмельницький та область, Кривий Ріг, Сумщина, Полтавщина, Одещина, Вінниччина, Франківщина та всі постраждалі міста й громади. Заслухав звіти про перебіг відновлювальних робіт, підключення будинків до світла, води й тепла. Забезпечення людей тимчасовим житлом та всією необхідною допомогою», – розповів Зеленський про зміст обговорення.

У ніч і вранці 22 березня російські війська завдали чергового удару по Україні, у Міненерго зазначили, що це найбільш масована атака по українській енергетиці за останній час.

Про удари, зокрема по енергетичній інфраструктурі, повідомляли в Харкові, Запоріжжі, на Дніпропетровщині, Вінниччині, Хмельниччині, Івано-Франківщині, Львівщині, Полтавщині, Сумщині.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що російські війська за ніч і ранок 22 березня запустили по Україні понад 60 безпілотників «Шахед» і майже 90 ракет різних типів.

Пізніше в Повітряних силах уточнили, що зі 151 засобу повітряного нападу, які запустила РФ, 92 збили сили ППО.