Головне

Зеленський заявив про «надзвичайно важку» ситуацію на кількох частинах фронту

Зеленський заявив про «надзвичайно важку» ситуацію на кількох частинах фронту

Зеленський заявив про «надзвичайно важку» ситуацію на кількох частинах фронту

Ситуація на кількох ділянках фронту є «надзвичайно важкою», заявив у вечірньому зверненні 19 лютого президент України Володимир Зеленський.

«Повернулися з Харківщини, із позицій наших воїнів на Куп’янському напрямку. Відвідав 14-ту окрему механізовану бригаду – один із командних пунктів. Як завжди – доповідь, основні потреби. Зараз надзвичайно важка ситуація на кількох частинах фронту – саме там, де російські війська зосередили максимум резервів. Вони користуються затримками в допомозі Україні. І це дуже відчутні речі. Дефіцит артилерії. Потреба у фронтовій ППО і в більшій далекобійності нашої зброї», – сказав президент.

Раніше сьогодні у вечірньому зведенні український Генштаб заявив, що на фронті було 70 бойових зіткнень, російські війська активно застосовують літаки і FPV-дрони, проводять штурмові дії за підтримки броньованих машин.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський 17 лютого заявив про виведення українських підрозділів з Авдіївки.

19 лютого командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» генерал Олександр Тарнавський повідомив, на Авдіївському напрямку українські військові закріпилися на «нових рубежах оборони».

В ефірі Радіо Свобода Ілля Євлаш, начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця», заявив, що, захопивши Авдіївку, російські сили можуть перегрупуватися й після цього перекинути війська на інші напрямки. За його словами, на перегрупування російським силам знадобиться час.