Події

зросла кількість загиблих внаслідок удару по Херсону та області

зросла кількість загиблих внаслідок удару по Херсону та області

У середу, 3 травня, внаслідок обстрілів російськими військовими Херсону загинуло вже 17 людей, повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

«Попередньо, ще 26 — отримали поранення. Це мирні жителі, у яких Росія відібрала їхнє основоположне право — право на життя!», – зазначив Лубінець.

Він наголосив, що «прицільними ракетними ударами Росія цілиться у житлові будинки, магазини, зупинки громадського транспорту, залізниці».

«Це злочини, за які агресор має понести покарання! Це тероризм проти цивільного населення!», – наголосив Лубінець.

Водночас, керівник МВА Херсонської області Роман Мрочко повідомив про 45 постраждалих внаслідок ракетного удару російської армії, серед них – двоє дітей.

Влада Херсонщини 3 травня, зокрема, повідомляла про удар Росії по залізничному вокзалу і гіпермаркету «Епіцентр» у Херсоні.

Після деокупації восени минулого року Херсон практично щоденно зазнає російський обстрілів. Армія РФ все ще перебуває на лівобережжі Херсонщини, звідки завдає ударів по деокупованих територіях півдня України.

Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних, попри наявність свідчень і доказів цього.