Головне

ЗСУ «в ході штурмових дій оволоділи Андріївкою» на Донеччині

ЗСУ «в ході штурмових дій оволоділи Андріївкою» на Донеччині

Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що українські військові «оволоділи Андріївкою» на Донеччині, а також у ході наступальних дій «мали частковий успіх» у районі Кліщіївки.

«У зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» на Бахмутському напрямку противник не полишає спроб прорвати оборону Збройних сил України в районі Богданівки. У свою чергу, Сили оборони в ході наступальних дій мали частковий успіх в районі Кліщіївки. У ході штурмових дій оволоділи Андріївкою Донецької області, завдають ворогу значних втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах», – йдеться в ранковому зведенні, оприлюдненому вранці 15 вересня.

У Генштабі додали, що в зоні відповідальності ОСУВ «Таврія» на Авдіївському і Мар’їнському напрямках російські війська вели «безуспішні наступальні дії» в районах Ласточкиного та Авдіївки Донецької області.

«Там, протягом минулої доби ворог здійснив близько 10 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій. Крім того, всі атаки ворога в районі Мар’їнки Донецької області обернулися для окупантів значними втратами як у живій силі, так і в техніці. На Шахтарському напрямку українські воїни утримують ініціативу», – йдеться в повідомленні.

На Мелітопольському напрямку, за даними командування, українські сили продовжують наступальну операцію. Протягом минулої доби відбулося 25 бойових зіткнень, повідомили у Генштабі.

Напередодні заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що ЗСУ звільнили Андріївку на Бахмутському напрямку. Незабаром вона змінила повідомлення, назвавши ситуацію в населеному пункті «дуже складною і мінливою».

Після початкового повідомлення пресслужба 3-ї окремої штурмової бригади, яка воює на Бахмутському напрямку, назвала цю інформацію «хибною та передчасною». А пресофіцер 3-ї окремої штурмової бригади Олександр Бородін в ефірі Радіо Свобода ввечері 14 вересня заявив, що бойові дії в Андріївці в Бахмутському районі тривають.