Головне

ЗСУ відбили 14 атак на Авдіївському напрямку за добу

ЗСУ відбили 14 атак на Авдіївському напрямку за добу

Протягом доби на фронті відбулося 45 бойових зіткнень – про це йдеться у вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України.

На півночі оперативна обстановка суттєво не змінювалася, водночас російські війська продовжують обстрілювати населені пункти Сумщини через кордон із Росією.

Командування повідомляє про відбиття:

  • штурмових дій РФ на Куп’янському напрямку, біля Синьківки та Іванівки
  • чотирьох атак поблизу Богданівки та Хромового на Бахмутському напряму, ще семи біля Кліщіївки та Андріївки, де російські загарбники намагалися відновити втрачене положення
  • російських штурмових дій на Авдіївському напрямку – поблизу Степового, Авдіївки, Тоненького, Сєверного Донецької області (14 атак)
  • 13 атак на Мар’їнському напрямку, в районах Мар’їнки та Новомихайлівки

«На Шахтарському напрямку противник зберігає військову присутність, здійснює перегрупування сил. Також завдав авіаційного удару в районі Старомайорського Донецької області», – йдеться в зведенні.

Також штаб додає, що російська армія не здійснювала наступальних дій на Лиманському та Запорізькому напрямках, хоча там тривають перегрупування військ та обстріли населених пунктів.

Читайте також: Воїни, які втратили кінцівки, намалювали картини на аукціон, щоб купити квадрокоптер для побратимів

«Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту», – йдеться в зведенні.

Генштаб звітує про удари авіації та ракетних військ по місцях зосередження російських військ і техніки.