Політика

Зурабішвілі у розмові із Зеленським підтвердила участь у Саміті миру

Зурабішвілі у розмові із Зеленським підтвердила участь у Саміті миру

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі поспілкувалася з українським колегою Володимиром Зеленським про ситуацію в Грузії, що розвивається навколо закону про «іноагентів».

«Поговорила з президентом України Зеленським. Подякувала президенту за солідарність та незмінну підтримку грузинського народу. Наше спільне майбутнє – у Європі!» – написала Саломе Зурабішвілі у соцмережі Х.

За повідомленням Зеленського, Зурабішвілі у розмові з ним підтвердила, що візьме участь у Саміті миру для України, який відбудеться 15-16 червня у Швейцарії.

Читайте також: США можуть «фундаментально переглянути» відносини з Грузією – Білий дім

«Лише справедливий та міцний світ в Україні може забезпечити безпеку та стабільність нашого спільного регіону», – додав він.

Як пише «Ехо Кавказу», зранку 15 травня президентка Грузії також зустрілася з міністрами закордонних справ Латвії, Естонії, Литви та Ісландії й ознайомила їх із планами щодо створення європейської платформи.

Президент також запевнила представників чотирьох країн у тому, що накладе вето на закон, який спричинив масові протести в країні, і не вестиме «фальшивих, штучних, брехливих переговорів у рамках вето».